Jdi na obsah Jdi na menu
 


Restaurace

Stylově zařízená restaurace s kachlovými kamny a druhá restaurace s panoramatickým výhledem do údolí a na okolní hory a řeku Vltavu. Přímo z restaurace východ na terasu s nejkrásnějším výhledem na Kvildě. 

Snídaně formou bufetu se vydává od 8,30 do 9,30hod. Podáváme vajíčka, salámy, sýry plátkové i měkké, párky, džem, nugeta, paštiky, med, máslo, několik druhů ovesných, čokoládových a kukuřičných vloček, pečivo(rohlíky, chleba), sladké pečivo...K pití překapávanou kávu, ovocný a černý čaj, mléko, džus. Pro děti Vám na požádání připravíme kakao.

Z jídelního lístku vaříme v sezoně. V mimosezoně a ve vedlejší sezoně si prosím objednejte polopenzi.

Na přání lze poskytnout večeři (polopenzi) o třech chodech (polévka, hlavní jídlo,dezert za 130,-Kč na osobu a den nebo dětská za 90,-Kč). Vše připravujem pouze z čerstvých a kvalitních potravin. Nepoužíváme žádné polotovary. Například: pstruh na grilu, svíčková na smetaně, kuřecí stehno na zelí, hovězí nebo jelení guláš, hovězí karbanátky, španělský ptáček, špagety...

Taktéž si můžete vybrat jídlo z jídelního lístku. Podáváme nealkoholické a alkoholické nápoje, míchané alkoholické nápoje, zmrzlinové poháry, minutky, jídla na objednávku, saláty, naše speciality, polévky, dezerty. Jídlo připravujeme z čerstvých surovin s láskou a pečlivostí. Můžete například ochutnat našeho vynikajícího lososa, pstruha nebo specialitu opravdový domácí bramborák s masem a omáčkou, obalovaná kuřecí kapsa plněná šunkou a sýrem, naše vyhlášené domácí lívanečky s borůvkami nebo několik druhů palačinek.

Nově jsme na recepci zprovoznili samoobslužný automat na kávové speciality a horkou čokoládu, které si můžete vzít s sebou na pokoj.

Pivo točíme v sezoně Prazdroj 12º.