Jdi na obsah Jdi na menu
 


Recenze

 

Radek.K 23.9.2011
Byli jsme poprvé na Kvildě ale několikrát na Šumavě. Musíme napsat asi po dlouhé době opravdu krásný penzion. Všude čisto. Moc ochotný majitel, který nám poradil skvělé výlety. Kuchyně opravdu výborná. Moc jsme byli rádi, že jsme si objednali večeře. Děkujeme.
 
Říha Karel 22.11.2011
Ubytování: Všechno do puntíku vyladěné a hlavně čisto. Strava: Polopenze prostě super, mohu doporučit. Dojem: Vše super a na penzion více jak 5 hvězd.
 
L.Michl 26.1.2012 
Ubytování: čisto, vkusně a účelně zařízené. Strava: strava domácí, výborná. Dojem: Rádi se sem budeme vracet.
 
Erika Zoubková 30.7.2012
Do penzionu U Šulků jezdíme pravidelně již několik let a vždy jsme velmi spokojení. Všem,kteří chtějí trávit dovolenou na Šumavě,můžeme tento penzion doporučit.
 
Ružička R. 11.6.2013
Ubytování: Velice čisto.
Strava: Zatím opravdu bez nadsázky nejlepší polopenze a to jsme toho opravdu hodně projezdili. A ty dezerty... Poloha: Nejlepší na Kvildě. S krásnými západy slunce.
Dojem: Moc jsme byli spokojený a určitě se vrátíme.
 
Marek Mesároš 8.2.2015
Byl jsem už ve spoustě penzionech na zimní dovolenou, ale tenhle řadím mezi nejlepší, ne li uplně ten nejlepší. Výborný majitel s paní majitelkou, strašně hodní a vstřícní.
Penzion je relativně nový, vše čisté a hezké. Na křižovatce běžkařských tras. Za domem dětské hřiště. Pro nadšence posilovna a pro všechny povinnost absolvovat wellnes (infra sauna a výřivka). Jídlo naprosto perfektní, kdo nevěří, zajeďte :). Na snídani se těšila celá rodina a pokud jsme vynechali večeři v penzionu (2 krát), vždy jme toho litovali.
 
Karolína Endrštová 2014
Odsud se vám bude těžko odjíždět a naopak s radostí se sem budete vracet:). právě zde na vás totiž dýchne pohoda, klid, vřelost a "domov"....o skvělých lidech, které tu najdete nemluvě.