Jdi na obsah Jdi na menu
 


Restaurace

Stylově zařízené restaurace s kachlovými kamny a druhá restaurace s panoramatickým výhledem. Přímo z restaurace východ na terasu s krásným výhledem do údolí a na okolní hory a řeku Vltavu. Je možné si objednat snídani nebo polopenzi. Z jídelního lístku nevaříme. Pouze z menu při objednání předem.

Snídaně formou bufetu se vydává od 8,15 do 9,15hod. Podáváme vajíčka, salámy, sýry plátkové i měkké, párky, džem, nutela, paštiky, med, máslo, domácí pomazánky, několik druhů ovesných, čokoládových a kukuřičných vloček, pečivo(rohlíky, chleba), sladké pečivo, palačinky...K pití překapávanou kávu, ovocný a černý čaj, mléko, džus. 

Večeře (polopenze) se vydává od 18,00 do 18,30hod. V letní sezoně od 18,30 do 19,00. Večeře má tři chody (polévka, hlavní chod, dezert.  Večeře nutno objednat předem.  Vše připravujeme pouze z čerstvých a kvalitních potravin. Nepoužíváme žádné polotovary. 

Pokud jste vegetarián nebo máte bezlepkovou nebo jinou dietu, polopenzi si prosím neobjednávejte. Je nutné se předem individuálně domluvit.

Podáváme taktéž nealkoholické a alkoholické nápoje, zmrzlinové poháry...

Pivo točíme v sezoně Prazdroj 12º nebo Radegast 12º.